Підозрюваний у нападі на одеського активіста та очільника осередку партії «Сила людей» Олега Михайлика Лаша Герасін завдав собі у живіт сім ударів колючо-ріжучим предметом.

Про це заявив адвокат Герасіна Володимир Поярков, повідомляє «24 канал».

«Мій підзахисний не витримав і здійснив спробу суїциду – завдав собі близько 7 ударів в живіт колючо-ріжучим предметом на знак протесту. Зараз він перебуває у лікарні швидкої допомоги, ситуація важка. Є сумніви, у якому він стані зараз», — заявив Поярков.

Адвокат також повідомив, що йому не надають доступу до підзахисного.

На думку Пояркова, Герасін хотів покінчити з собою «через незаконне утримання під вартою, поліцейське свавілля і відсутність судового розгляду».

Нагадаємо, 22 вересня 2018 роук в Одесі стріляли в активіста, керівника міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика, він потрапив до лікарні у стані клінічної смерті. У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси.

До розслідування нападу на Михайлика долучили СБУ. Удень 23 вересня в Одесі близько сотні людей вийшли на протест через напад на Михайлика. Громадськість висунула вимоги до президента, поліції та СБУ через напад в Одесі на активіста Михайлика. Спочатку слідство розглядало 5 версій нападу. Згодом 2 версії відкинули.

25 вересня у справі про напад на Олега Михайлика затримали трьох підозрюваних. Усі затримані — грузинської національності. Михайлик заявив, що не знає підозрюваних в замаху на нього, яких затримала поліція. 22 листопада одного з них відпустили з СІЗО під домашній арешт.

Поділитись: