Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що підвищення цін на житло у столиці до фіналу Ліги чемпіонів є «світовою практикою».

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що підвищення цін на житло у столиці до фіналу Ліги чемпіонів є «світовою практикою».

Про це він сказав в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Те, що ціни підвищуються під час проведення різноманітних акцій, то це не тільки в Києві, це всюди така світова практика. На жаль, місто не може регулювати бізнес – це ринок», — заявив Кличко.

Він додав, що Київ зв’язався з клубами «Реал Мадрид», «Ювентус», з фан-клубами, і попросив сповістити про тих, хто планує здавати квитки через високі ціни.

«Тиша (у відповідь – ред.). Це фейк-ньюз, який поширюють», — сказав міськголова.

На питання про те, скільки заробить Київ на фіналі ЛЧ, Кличко повідомив, що остаточну фінансову цифру отримати неможливо.

«Приблизно рахуватимемо, що кожен турист, який приїжджає у Київ, залишає, як мінімум, 150-200 доларів за добу. У минулому році показник іноземних туристів у Києві був 2 мільйони, в цьому році очікуємо 2,5 мільйони іноземних туристів. Якщо очікуємо близько 50-60 тисяч вболівальників, помножте це на 100 чи на 150 доларів. Це мінімум», — сказав міський голова.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ: Для фанів та іноземних гостей: Громадське розробило гід англійською до Ліги Чемпіонів

Раніше іспанське медіа AS повідомляло про те, що вболівальники іспанського «Реала» повернули понад 2200 квитків на фінал Ліги чемпіонів, начебто через проблеми з логістикою і завищені ціни на житло в Києві.

Водночас у Київській міськадміністрації заявили, що вважають цю інформацію неправдивою.

Фани «Ліверпуля» заявили, що звернуться до УЄФА через високі ціни на житло під час фіналу ЛЧ у Києві. За три тижні до фіналу Ліги чемпіонів, готелі суттєво підвищили ціни на проживання. Так само збільшилася вартість добової оренди квартир у центрі Києва.

Аналітики повідомляли, що ціни в київських готелях до фіналу Ліги Чемпіонів зросли у 45 разів.

У Києві запустили флешмоб з безкоштовного надання житла фанам, що приїдуть на фінал Ліги Чемпіонів.

Антимонопольний комітет заявляв, що перевірить різке підвищення цін у готелях столиці до проведення фіналу Ліги Чемпіонів.

Укрзалізниця запропонувала уболівальникам Ліги чемпіонів у Києві дешеві номери у власних хостелах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробить Київ на фіналі Ліги Чемпіонів

Київ очікує на приїзд 100 тисяч вболівальників на фінал Ліги Чемпіонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Реал» — «Ліверпуль»: 5 фактів про команди київського фіналу Ліги чемпіонів

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: За чотири дні до фіналу: як вболівальник «Ліверпуля» залишився без готелю

Поділитись: