Депутатка Європейського парламенту Ребекка Гармз прийшли на Марш Рівності-2019 в Києві. У коментарі Громадському вона відзначила, що «Україна готова захищати права».

«Дуже важливо, що в демократії ви захищаєте плюралізм і різні точки зору. Як і в попередні роки, так і цього року, поліція готується захищати Прайд. Пишаюсь тим, наскільки Україна готова захищати права. Що я хочу додати — тут є дипломати з інших країн, і влада Києва і Мінохорони здоров'я», — зазначила Гармз.

Вранці 23 червня в Києві почався Марш Рівності-2019, основною темою якого цього року стала «Свобода. Єдність. Боротьба», а головним гаслом – «Наша традиція – це свобода!».

дивіться стрім Громадського з Маршу

Платформи цього року не буде через залякування, повідомили учасники Маршу. Під час ходи противники Маршу Рівності увірвались у колону. Затримано 9 осіб, які планували провокації.

Також противники Прайду планували закидати екскрементами учасників Маршу Рівності. Троє осіб затримали.

Нагадаємо, 14 червня в Києві розпочався прайд-тиждень «KyivPride-2019», який завершився Маршем Рівності 23 червня. Цього року у Марші Рівності в Києві вперше взяла участь колона військових. Київська міська державна адміністрація закликала киян підтримати Марш Рівності і «показати, що в Києві немає місця для дискримінації».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile