Після публікації записів з прослуховування прем’єр-міністра Олексія Гончарука охорона спікера парламенту Дмитра Разумкова змінила правила відвідування його кабінету.

Про це Разумков повідомив у коментарі «Радіо Свобода».

«Охорона трохи змінила правила. Просять все ж таки здавати телефони при вході (до кабінету спікера — ред.). Раніше всі охочі заходили з телефонами», — сказав він.

Водночас глава парламенту зазначив, що прослуховування він не боїться і намагається довіряти охороні.  

Нагадаємо, 5 лютого працівники СБУ прийшли з обшуком до одного з офісів телеканалу «1+1» у справі про прослуховування прем'єра Олексія Гончарука.

Президент Володимир Зеленський заявив, що записи наради Гончарука заливали в інтернет з техніки «1+1».

Увечері 15 січня в мережі опублікували нібито аудіозапис наради у прем’єр-міністра Олексія Гончарука. У нараді, крім Гончарука, нібито брали участь люди з голосами, схожими на заступницю голови Нацбанку Катерину Рожкову та міністерку фінансів Оксану Маркарову.

Згодом з'явилася друга частина запису, на якій, крім нібито Гончарука, Рожкової та Маркарової, є голоси, схожі на міністра економіки Тимофія Милованова та заступника голови НБУ Дмитра Сологуба.

Глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія стверджує, що це була «склейка» фраз різних людей у різний час, яку хтось робив заради сенсації.

Після зливу прем'єр заявив, що команду президента та уряду «не зламати», однак уже 17 січня стало відомо, що він написав заяву про відставку. Того ж дня Володимир Зеленський зустрівся з головою уряду і надав йому «другий шанс».

Також Зеленський поставив правоохоронцям вимогу за два тижні встановити причетних до запису розмов Гончарука з міністрами та представниками НБУ.

Поділитись: