Світ

Південна Корея підписала зі США оновлену торговельну угоду

25 вересня, 2018 11:43
Світ/Південна Корея підписала зі США оновлену торговельну угоду
Зберегти
Вигляд
Президенти США та Південної Кореї підписали оновлену торговельну угоду, умови якої відповідають торговельній стратегії американського президента Дональда Трампа.

Президенти США та Південної Кореї підписали оновлену торговельну угоду, умови якої відповідають торговельній стратегії американського президента Дональда Трампа.

Про це повідомляє CNBC.

Як зазначається, підписання угоди відбулося у Нью-Йорку в понеділок напередодні засідання Генеральної асамблеї ООН.

Зокрема, відповідно до нової угоди між країнами, американські товаровиробники отримають більше привілеїв у Південній Кореї, що має зменшити дефіцит у торгівлі між країнами.

Про готовність укласти торговельну угоду зі США напередодні повідомив і прем’єр-міністр Канади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Торговельні війни Трампа: вплив на Україну та світ

Також у ході торговельних переговорів представники ЄС закликали Трампа припинити погрожувати запровадженням 25% мит на європейські машини.

Нагадаємо, що 25 липня відбулися торговельні переговори між Трампом та Юнкером, за підсумками яких американський президент повідомив про знаходження компромісу з ЄС.

27 серпня Дональд Трамп повідомив, що США та Мексика уклали нову торговельну угоду.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн тимчасово були виключені Мексика, Канада та ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Найпоказовіший момент»: як Трамп не порозумівся з лідерами G7 через митну політику

31 травня Трамп скасував тимчасові виключення для сталі та алюмінію з ЄС, Канади та Мексики. У ЄС повідомили, що запровадять контрзаходи.

Євросоюз та Канада готувалися вирішувати питання запровадження американських мит на сталь та алюміній через механізми Світової організації торгівлі. Зокрема, країни вже направили туди свої скарги.

Проте 26 липня Трамп повідомив, що відкладе рішення про запровадження мита у розмірі 25% на імпорт європейських автомобілів до країни на час проведення торговельних переговорів.

Пов`язані новини