Світ

Племінницю Скрипаля висунули кандидатом у депутати облдуми у Росії — Комерсант

3 липня, 2018 01:14
Світ/Племінницю Скрипаля висунули кандидатом у депутати облдуми у Росії — Комерсант
Зберегти
Вигляд
Вікторія Скрипаль, яка є племінницею екс-російського розвідника Сергія Скрипаля, якого отруїли у Британії, висунута кандидатом у депутати Ярославської обласної думи від «Справедливої ​​Росії».

Вікторія Скрипаль, яка є племінницею екс-російського розвідника Сергія Скрипаля, якого отруїли у Британії, висунута кандидатом у депутати Ярославської обласної думи від «Справедливої ​​Росії».

Про це повідомляє видання «Комерсант» з посиланням на секретара бюро ради регіонального відділення партії Анатолія Каширіна.

Вибори депутатів Ярославської обласної думи відбудуться 9 вересня.

Вікторія Скрипаль очолила територіальну групу по виборчому округу №10.

«Ми давно з нею вже спілкувалися і розуміли, що людина з активною життєвою позицією, патріот Росії. І під час роботи з висунення кандидатів ми запропонували їй, і вона із задоволенням погодилася», — розповів пан Каширін.

Про Вікторію Скрипаль у Росії стало відомо після отруєння у Британії її родичів Сергія та Юлії Скрипалів.

Нагадаємо, видання The Times з посиланням на дані британської розвідки повідомило, що нервово-паралітичну речовину «Новичок», якою отруїли Сергія і Юлію Скрипалів, виготовили на російській військовій дослідницькій базі у Саратовській області. У Росії цю інформацію заперечують.

5 квітня Юлія Скрипаль зробила першу заяву після того, як вийшла з коми, після отруєння у Солсбері. Вона не прийняла допомоги від Росії.

66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням 4 березня. З ним була його донька Юлія. 

Британське слідство вважає, що отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля навряд чи було б здійснене без схвалення Кремля.

Полковника військової розвідки РФ на пенсії Сергія Скрипаля у 2006 році засудили до 13 років ув'язнення за шпигунство на користь Британії. Його визнали винним у передачі Секретній розвідці Британії свідчень російських агентів, які працювали під прикриттям в ЄС.

Екс-розвідника звільнили в межах обміну між США і Росією у 2010 році. Його помилував тодішній президент РФ Дмитро Медведєв. Незабаром Скрипаль отримав політичний притулок у Великій Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Британії назвали причини, чому підозрюють РФ в отруєнні Скрипалів

Пов`язані новини