Тиск голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва на Службу безпеки в справі Гандзюк, про який ідеться у фільмі «Гандзюк. Системне вбивство», є «кричущим фактом», заявила в програмі «Нині вже» на Громадському подруга Катерини Гандзюк Марина Хромих.

«Кричущим фактом є те, що Гордєєв, за словами (заступника Гордєєва Євгена — ред.) Рищука, тиснув на СБУ. Я не знаю, що ще потрібно Порошенку, щоби звільнити Гордєєва з посади голови облдержадміністрації, аби не ганьбити ні свою партію, ні себе особисто присутністю такої людини в команді. Тим більше перед виборами», — сказала вона.

У фільмі «Гандзюк. Системне вбивство» журналістів «Слідства.Інфо» йдеться про зустріч Гордєєва з очільником СБУ Василем Грицаком, під час якої глава Херсонської ОДА просить зробити так, щоби його ім’я не фігурувало у справі Гандзюк. Грицак, за даними журналістів, погоджується і дає відповідне доручення підлеглому.

У лютому генпрокурор Юрій Луценко заявив, що доказів причетності голови Херсонської обласної держадміністрації Андрія Гордєєва до вбивства Гандзюк немає.

Сам Гордєєв у студі Громадськго відповів на звинувачення щодо причетності до цієї справи.

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

15 лютого суд вирішив взяти Мангера під варту на 17 днів із правом внесення застави. В той же день очільник Херсонської облради вийшов із СІЗО під заставу.

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

Поділитись: