Світ

Поліція Британії наразі не вважає злочином нове отруєння у Солсбері

4 липня, 2018 20:02
Світ/Поліція Британії наразі не вважає злочином нове отруєння у Солсбері
Зберегти
Вигляд
Поліція Великої Британії наразі немає версій щодо причин отруєння чоловіка та жінки, яких госпіталізували вранці 4 липня у місті Солсбері, де у березні цього року був отруєний екс-розвідник РФ Сергій Скрипаль.

Поліція Великої Британії наразі немає версій щодо причин отруєння чоловіка та жінки, яких госпіталізували вранці 4 липня у місті Солсбері, де у березні цього року був отруєний екс-розвідник РФ Сергій Скрипаль.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на поліцію.

«На даному етапі поки неясно, чи було скоєно злочин», — сказав Пол Міллс, заступник головного начальника поліції графства Уілтшира.

«Ми не робимо поспішних висновків щодо цього інциденту і будемо продовжувати тісно співпрацювати з партнерами, щоб з'ясувати те, що нам треба», — сказав Міллс.

Нагадаємо, вранці 4 липня стало відомо, що поблизу Солсбері госпіталізували двох людей унаслідок отруєння невідомою речовиною. Жінку та чоловіка у віці близько 40 років відправили у важкому стані в лікарню міста Солсбері.

Інцидент стався ще увечері 30 червня на вулиці Магглтон — постраждалих знайшли на вулиці непритомними.

Нагадаємо, 66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням 4 березня. З ним була його донька Юлія. 

Британське слідство вважає, що отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля навряд чи було б здійснене без схвалення Кремля.

Прем'єрка Британії Тереза Мей заявляла, що Росія ймовірно причетна до отруєння Скрипаля, а злочин учинили за допомогою бойової нервово-паралітичної речовини класу «Новичок», розробленої в РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Усе вказує на Росію» — британський журналіст про отруєння екс-розвідника Скрипаля

У квітні міжнародні експерти Організації із заборони хімічної зброї підтвердили висновки Британії про те, що екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля та його доньку отруїли нервово-паралітичною речовиною.

Полковника військової розвідки РФ на пенсії Сергія Скрипаля у 2006 році засудили до 13 років ув'язнення за шпигунство на користь Британії. Його визнали винним у передачі Секретній розвідці Британії свідчень російських агентів, які працювали під прикриттям в ЄС.

Екс-розвідника звільнили в межах обміну між США і Росією у 2010 році. Його помилував тодішній президент РФ Дмитро Медведєв. Незабаром Скрипаль отримав політичний притулок у Великій Британії.

Пов`язані новини