УКРАЇНА

Поліція передала СБУ матеріали слідства у справі Гандзюк — генпрокурор

21 серпня, 2018 10:03
УКРАЇНА/Поліція передала СБУ матеріали слідства у справі Гандзюк — генпрокурор
Зберегти
Вигляд
Національна поліція передала Службі безпеки матеріали слідства у справі нападу на радницю міськголови Херсона Катерину Гандзюк.

Національна поліція передала Службі безпеки матеріали слідства у справі нападу на радницю міськголови Херсона Катерину Гандзюк.

Про це в інтерв’ю «Українській правді» сказав генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами, у справі Гандзюк є два окремі провадження: одне розслідує поліція, інше — СБУ.

Поліцейські опрацьовують інформацію про виконавців злочину, а Служба безпеки зареєструвала справу про ймовірних замовників нападу.

«Поліція рухається по своєму сліду знизу, СБУ рухається зверху. Поліція має до кінця відпрацювати свою версію про ймовірного замовника», — сказав генпрокурор.

Зазначимо, що раніше адвокатка Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що поліція свідомо гальмує слідство, адже досі не передала матеріали справи до СБУ.

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила у реанімаційне відділення

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

1 серпня Гандзюк перевели у лікарню Києва. Під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів. 

Також Гандзюк надали держохорону.

3 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання підозрюваного у нападі на Гандзюк. 6 серпня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід для підозрюваного Миколи Новікова. Його взяли під варту.

Пізніше поліція опублікувала фото ймовірного другого нападника на Катерину Гандзюк.

СБУ розпочало кримінальне провадження щодо замаху на вбивство херсонської активістки Гандзюк.

Станом на 20 серпня поліція затримала вже п'ятьох підозрюваних у справі нападу на Гандзюк.

Також 20 серпня суд узяв під варту другого фігуранта справи про напад на Гандзюк.

Пов`язані новини