Українського політв'язня Романа Сущенка у СІЗО Москви відвідала дружина та донька.

Українського політв'язня Романа Сущенка у СІЗО Москви відвідала дружина та донька.

Про це повідомив громадський захисник Сущенка Марк Фейгін.

«Сьогодні Романа Сущенка у в'язниці «Лефортово» у Москві відвідали дружина і дочка», — повідомив Фейгін.

Захисник анонсував прес-конференцію у Києві 5 жовтня та відкриття виставки малюнків Сущенка.

Нагадаємо, 3 жовтня захисник Сущенка — Марк Фейгін — відвідав українця у СІЗО Москви. Фейгін пояснив, що його допустили до Сущенка як представника Європейського суду з прав людини.

Фейгін зазначив, що обговорював із Сущенком, куди його можуть етапувати. Він допустив, що його можуть етапувати у колонію в Якутську, а етапування може початись 8 жовтня.

12 вересня Фейгін повідомив, що український журналіст, політв’язень Роман Сущенко готовий просити про помилування.

12 вересня Верховний суд Росії визнав законним рішення Московського міського суду про 12 років ув'язнення для Сущенка. Відтак суд відхилив у повному обсязі апеляцію захисників.

У червні московський суд відмовив українському омбудсмену Людмилі Денісовій у зустрічі з Сущенком.

Нагадаємо, кореспондент українського інформагентства  «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у Москві у вересні 2016 року, коли приїхав до Росії відвідати родичів. У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Перша леді Франції передала слова підтримки дружині політв'язня Сущенка.

4 червня суд у Москві визнав винним у «шпигунстві» і засудив до 12 років колонії суворого режиму українського журналіста Романа Сущенка.

Засуджений Сущенко в останньому слові не визнав провини та просив звільнення.

24 квітня Фейгін, який захищав українського журналіста Романа Сущенка у суді, повідомив, що його позбавили статусу адвоката. Він розповів, що Справу журналіста Сущенка вестиме інший адвокат. Відтоді Фейгін виступає у справі Сущенка як громадський захисник.

Фейгін анонсував, що оскаржить вирок суду. Також він не виключив, що Сущенка можуть обміняти на головреда «РИА Новости Україна»  Кирила Вишинського, затриманого за підозрою у державній зраді. Адвокат Вишинського не виключив його обміну на Сущенка

Президент Петро Порошенко у лютому 2018 року заявив, що  Україна готова обміняти спійманих на Донбасі російських солдатів  на утримуваних в Росії українських заручників, зокрема на  журналіста Романа Сущенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не вірю, що мій батько шпигун», — інтерв’ю з дочкою політв'язня Романа Сущенка.

Поділитись: