Політв’язня Павла Гриба треба обстежувати та визначати, чи може він перебувати далі у СІЗО, чи його необхідно госпіталізувати на стаціонар.

Про це після судового засідання, на якому Павлу стало зле, повідомила його адвокатка Марина Дубровіна.

Після огляду фельдшер невідкладної допомоги повідомила, що у Гриба може бути інфекційне захворювання — гостри енетроколіт, або ж загострення виразкової хвороби.

«На цей момент його треба обстежувати. У Гриба температура, це говорить про запальний процес. Чи можна його лікувати амбулаторно в умовах слідчого ізолятора або буде потрібно госпіталізація в стаціонар, буде зрозуміло з результатів обстеження», — сказала адвокатка.

На засіданні, яке не відбулося через стан Павла, мали допитати за відеозв’язком свідка у справі — Тетяну Єршову. Саме її, за версією слідства, нібито схиляв до теракту Павло Гриб.

На судовому засіданні 6 грудня троє російських силовиків заявили, що затримали українського політв'язня Павла Гриба в російському місті Ярцево. Павло разом з адвокаткою заперечив і сказав, що його затримали в Білорусі, а потім вивезли до Росії.

Раніще на суді у справі Гриба свідок з боку обвинувачення частково відмовилася від своїх попередніх слів та дала свідчення на користь українця.

Двоє свідків у справі українського політв’язня Павла Гриба не змогли пояснити розбіжності у своїх свідченнях на стадії слідства та під час судового засідання.

Гриба звинувачують у тому, що він схиляв подругу — 18-річну Тетяну Єршову із Сочі — скоїти теракт. Українця затримали влітку 2017 року в Білорусі та вивезли до Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом

23 липня у Північно-Кавказькому окружному суді Ростова зачитали обвинувальний акт українському 20-річному політв’язню Павлу Грибу. 

Гриб на суді в Ростові передав українцям, аби не забували про незаконно засуджених в Росії громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ніякої школи він підривати не хотів» — інтерв'ю з мамою Павла Гриба

Поділитись: