Помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак прокоментував перепост у Facebook про обмін 30 серпня, який зробив генеральний прокурор Руслан Рябошапка. Як відомо, низка медіа послалися на інформацію зі сторінки генпрокурора, але обмін того дня так і не відбувся.

В інтерв'ю Lb.ua, на зауваження журналістки про те, що Рябошапці варто уважніше ставитись до того, що він перепощує, будучи на посаді генпрокурора, Єрмак зазначив:

«Ми з Русланом говорили. Він дуже переживав з цього приводу. Так вийшло, що він щиро зрадів і настільки був натхнений, що запостив інформацію. Можу тільки сказати, що зроблено це було з кращих намірів».

У ніч на 30 серпня новопризначений генеральний прокурор Руслан Рябошапка зробив перепост про те, що українські моряки, політв'язні Олег Сенцов, Микола Карпюк, Володимир Балух, Павло Гриб «летять додому», але це виявилось неправдою.

За тиждень, 7 вересня, великий обмін полонених таки відбувся, з російського полону повернулися 35 українців. Серед них — 24 моряки, яких РФ захопила в Керченській протоці, режисер Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Павло Гриб та інші, чиї прізвища кілька років поспіль звучали майже на всіх міжнародних зустрічах як прізвища політв'язнів.

Поділитись: