Президент Володимир Зеленський 10 квітня доручив негайно розібратися, чому на Миколаївщині досі не виявили жодного випадку коронавірусу. Напередодні в область з інспекцією їздив головний санлікар Віктор Ляшко і порушень не знайшов.

Доручення Зеленський дав на нараді щодо питань боротьби з коронавірусом, пише Офіс президента.

На ній Зеленському повідомили, що на Миколаївщині проводиться дуже мала кількість тестувань, а також є питання до якості засобів, за допомогою яких роблять аналізи.

«Ціла область у нас залишається під питанням. Ми не знаємо, скільки людей там можуть бути хворими на COVID-19, а відтак не можемо оцінити ризиків поширення хвороби. Негайно, просто негайно, без затримок необхідно розібратися з цим», — сказав Зеленський.

Вранці 9 квітня Ляшко прибув у Миколаїв, щоб розібратися, чому в Миколаївській області досі не зафіксовано жодного випадку коронавірусу.

Згодом він повідомив, що не знайшов порушень у проведенні тестів на коронавірус на Миколаївщині під час інспекції.

«Напередодні мого візиту до Миколаєва ми провели своєрідну спецоперацію. Відібрали зразки хворої на пневмонію людини і відправили їх на дослідження за межі області. Висновки співпали з тими, які зробили місцеві фахівці – тести негативні», — сказав Ляшко.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: