Війна

Порошенко допускає припинення обстрілів у разі введення миротворців ООН на Донбас

10 лютого, 2018 22:23
Війна/Порошенко допускає припинення обстрілів у разі введення миротворців ООН на Донбас
Зберегти
Вигляд
Президент Петро Порошенко вважає, що миротворча місія під мандатом ООН на Донбасі може стати твердим гарантом досягнення миру.

Президент Петро Порошенко вважає, що миротворча місія під мандатом ООН на Донбасі може стати твердим гарантом досягнення миру.

Про це президент повідомив у Facebook.

«Упевнений в тому, що ця місія може виступати твердим гарантом режиму припинення вогню, роззброєння незаконних збройних формувань, стимулювати вивід російських військ з окупованої території і забезпечити надійне закриття кордону неконтрольованої ділянки між Україною і Росією», — заявив він.

Раніше Порошенко висловив сподівання, що резолюція про введення миротворців ООН на Донбас буде ухвалена цьогоріч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Ексклюзивне інтерв'ю Громадського зі спецпредставником США Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

Торік 10 листопада повідомлялося, що США запропонують РФ розмістити 20 тисяч миротворців на ДонбасіКремль не підтвердив погодження пропозиції США про розміщення такої кількості миротворців на сході України.

Згодом глава МЗС РФ Сергій Лавров повідомляв, що Росія допускає появу миротворців ООН на Донбасі після узгодження з українською владою, а також бойовиками. Водночас Лавров заявив, що мета України — зробити з миротворців «окупаційні війська» для Донбасу.

Для України принциповим є розгортання місії на всій території Донбасу, домовленості без узгодження бойовиками, також Україна виключає участь Росії в миротворчій місії ООН на Донбасі.

Пов`язані новини