У суботу, 20 жовтня, набула чинності постанова Верховної Ради про звернення до Ради нацбезпеки і оборони щодо санкцій проти телеканалів NewsOne та «112 Україна». Відповідна постанова парламенту опублікована в газеті «Голос України».

Відтак, постанова № 9157 «Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» офіційно набула чинності. 

19 жовтня спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову про звернення до РНБО щодо запровадження санкцій проти NewsOne та «112 Україна». Він пообіцяв, що 19 жовтня передасть постанову президенту.

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада ухвалила постанову про звернення до Ради нацбезпеки і оборони щодо введення санкцій проти семи телеканалів. Шість з семи медіа знаходяться у власності телеканалу «112 Україна», ще одне — у власності NewsOne.

Раніше петиція до Верховної Ради про «припинення антиукраїнської діяльності» телеканалів «112 Україна» та NewsOne зібрала необхідну кількість голосів для подальшого розгляду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ За мову ворожнечі відповіси: чи позбавлятимуть телеканали ліцензії за «заклики до агресії»

Як повідомлялося, Нацрада призначила позапланову перевірку каналу «112 Україна».

Раніше Нацрада оголосила про позапланову перевірку телеканалу NewsOne щодо зміни структуру власності. Ще раніше Нацрада вирішила позапланово перевірити телеканал Newsone на предмет поширення мови ворожнечі.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile