Президент Володимир Зеленський закликав працівників не піддаватися на тиск керівників, якщо ті вимагають написати заяву про звільнення за власним бажанням.

Про це глава держави заявив у своєму щоденному зверненні, присвяченому епідемії коронавірусу.

Він зазначив, що має інформацію, що на багатьох підприємства працівників змушують писати заяви на звільнення за власним бажанням.

«Це незаконно. Люди, ніхто не може змушувати вас піти за власним бажанням, якщо такого бажання у вас немає. Не бійтесь та не падайте духом. Якщо керівник чинить на вас тиск, повідомляйте одразу в поліцію», — сказав президент.

Він додав, що керівників державних та комунальних підприємств попередили про відповідальність за тиск на працівників.

Керівників приватних компаній Зеленський закликав не лише не порушувати закон, а й «залишатися людьми».

«Коронавірус пройде, криза також, прибутки повернуться, а честь та повагу повернути не вдасться», — резюмував президент.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Також уряд вирішив до 3 квітня скасувати авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України, а також зупинити роботу метрополітенів. Рух власних автомобілів не обмежується.

Наразі в Україні відомо про 14 випадків коронавірусу, два з них летальні (померли 71-річна жінка у Житомирській області та 33-річна у Чернівецькій). Серед інфікованих — мажоритарник з Луганської області Сергій Шахов.

Поділитись: