Рятувальники продовжують шукати чотирьох людей, яких вважають зниклими безвісти після пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, станом на ранок 11 грудня рятувальники продовжують розбирати завали на місці пожежі. Всього з початку розбирання завалів вивезено близько 1 тисячі 496 м куб. будівельних конструкцій. 

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, сталася пожежа, яку гасили майже добу. Унаслідок неї, за останніми даними, загинули 12 людей, ще 30 людей постраждали, а четверо залишаються зниклими безвісти.

У поліції спершу заявили, що розглядають дві версії займання: аварійну роботу електрообладнання та умисний підпал. Пізніше з'явилася третя версія: необережне поводження з вогнем.

Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, у коледжі не було пожежної сигналізації. Також поліція встановила, що у навчальному закладі не було вогнегасників та датчиків чутливості до диму та температури.

10 грудня стало відомо, що директорці Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу оголосили про підозру у службовій халатності.

Поділитись: