УКРАЇНА

Пожежа в таборі «Вікторія»: незалежні експерти знайшли на згарищі другий кип’ятильник

13 вересня, 2018 23:43
УКРАЇНА/Пожежа в таборі «Вікторія»: незалежні експерти знайшли на згарищі другий кип’ятильник
Зберегти
Вигляд
lead
Група незалежних експертів, яка залучена до розслідування пожежі в одеському таборі «Вікторія» на вимогу батька загиблої Соні Мазур, знайшла на згарищі другий кип’ятильник.

Група незалежних експертів, яка залучена до розслідування пожежі в одеському таборі «Вікторія» на вимогу батька загиблої Соні Мазур, знайшла на згарищі другий кип’ятильник.

Про це повідомляє «Слідство.Інфо».

Зазначається, що цей кип’ятильник знайшли на місці однієї з кімнат, однак не в тій, з якої почалася пожежа.

Перший кип’ятильник слідчі знайшли на місці загоряння — в кімнаті художнього керівника колективу «Адель» Тетяни Єгорової, яка відпочивала в таборі разом з дітьми. Слідство розглядало версію, що пожежа сталася саме через перший невимкнений кип’ятильник.

«За численними показами очевидців трагедії, у ніч пожежі Тетяна Єгорова нібито кричала, що забула вимкнути кип’ятильник. Утім, сама керівниця ансамблю згодом цю інформацію публічно заперечила. А в матеріалах провадження існують й інші свідчення — на користь Єгорової. Так чи інакше, слідство не змогло встановити, чи міг перший знайдений кип’ятильник справді стати причиною пожежі. Не підтвердилися й інші вірогідні причині загоряння», — йдеться у розслідуванні програми.

Крім того, на тому ж місці незалежні експерти знайшли останки загиблих дітей.

Після виявлення другого кип’ятильника група експертів передала електроприлад поліції Одещини, а також запитала, чому важливий, на їхню думку, доказ не знайшли правоохоронці.

Голова поліції Одещини Дмитро Головін зазначив, що без офіційного висновку неможливо говорити про те, важливий доказ чи ні. На його думку, це стосується як останків загиблих, так і другого кип’ятильника.

«Виявлення цих фрагментів — звучить цинічно — жодним чином не впливає на хід розслідування, і на факти — причинно-наслідковий зв’язок», — сказав Головін.

Як повідомлялося, наприкінці липня під час проведення незалежної експертизи у таборі «Вікторія» знайшли рештки кісток.

Міжнародні фахівці почали незалежну пожежно-технічну та будівельну експертизу одеського табору «Вікторія» 23 липня.

27 червня Київський районний суд Одеси продовжив термін тримання під вартою екс-директору табору «Вікторія» Петросу Саркісяну на 60 діб.

У квітні до суду передали справу щодо екс-заступниці міськголови Одеси за звинуваченням у причетності до пожежі в дитячому таборі.

Раніше у квітні суд виніс вирок виховательці дитячого табору: її ув'язнили строком на три роки умовно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа у таборі «Вікторія»: за що судять виховательку

Пожежа в дитячому таборі «Вікторія» почалася в ніч на 16 вересня 2017 року. Спочатку повідомлялося про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї дитини. Відтак під час пожежі загинули троє дітей.

3 жовтня минулого року прокуратура повідомила про підозру екс-заступниці міського голови Одеси Зінаїді Цвірінько.

Згодом суд обрав запобіжний захід екс-заступниці міського голови Одеси. Виховательку табору «Вікторія» звільнили з-під варти на поруки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про пожежу в дитячому таборі Одеси.

Пов`язані новини