Приморський районний суд Одеси 3 жовтня розпочав розгляд справи проти екс-заступниці міського голови Одеси Зінаїди Цвірінько щодо пожежі у таборі «Вікторія», внаслідок якої загинули троє дітей.

Приморський районний суд Одеси 3 жовтня розпочав розгляд справи проти екс-заступниці міського голови Одеси Зінаїди Цвірінько щодо пожежі у таборі «Вікторія», внаслідок якої загинули троє дітей.

Про це повідомляє «Думская».

За даними видання, під час судового засідання прокурор зачитав обвинувальний акт стосовно Цвірінько. Її звинувачують у службовій халатності, що призвела до тяжких наслідків. Зазначимо, що колишня заступниця очільника Одеси мала стежити за дотриманням пожежної безпеки у закладах міста, зокрема у таборі «Вікторія».

Крім того, сторона обвинувачення заявила, що суд має розглянути клопотання про відшкодування збитків громаді Одеси у розмірі 7,5 мільйони гривень, а також позови родин потерпілих на 3,5 мільйони гривень.

Водночас сама Цвірінько своєї вини не визнає.

«Конкретно мені зовсім незрозуміло, як мої дії могли призвести до таких наслідків. Я ознайомилась з матеріалами справи, там відбувається щось не те. Мене жодного разу не допитували», — сказала вона.

Нагадаємо, у веерсні група незалежних експертів знайшла на згарищі табору «Вікторія» другий кип’ятильник.

Як повідомлялося, наприкінці липня під час проведення незалежної експертизи у таборі «Вікторія» знайшли рештки кісток.

Міжнародні фахівці почали незалежну пожежно-технічну та будівельну експертизу одеського табору «Вікторія» 23 липня.

У квітні до суду передали справу щодо екс-заступниці міськголови Одеси за звинуваченням у причетності до пожежі в дитячому таборі.

Раніше у квітні суд виніс вирок виховательці дитячого табору: її ув'язнили строком на три роки умовно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа у таборі «Вікторія»: за що судять виховательку

Пожежа в дитячому таборі «Вікторія» почалася в ніч на 16 вересня 2017 року. Спочатку повідомлялося про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї дитини. Відтак під час пожежі загинули троє дітей.

3 жовтня минулого року прокуратура повідомила про підозру екс-заступниці міського голови Одеси Зінаїді Цвірінько.

Згодом суд обрав запобіжний захід екс-заступниці міського голови Одеси. Виховательку табору «Вікторія» звільнили з-під варти на поруки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про пожежу в дитячому таборі Одеси.

Поділитись: