За 3 квартали 2019 року ПриватБанк збільшив чистий прибуток до 27,4 мільярда гривень, що є рекордом за всю історію банківської системи України.

Про це повідомляє прес-служба банку.

«ПриватБанк збільшив чистий прибуток за результатами роботи за 9 місяців 2019 року до 27,4 млрд грн, що є новим абсолютним рекордом для банку та всієї банківської системи України», — йдеться у повідомленні банку.

Зокрема, банк отримав 13,3 мільярда гривень доходів від комісій з операцій та 14,7 мільярда гривень — відсоткових доходів.

Проти аналогічного періоду 2018 року прибуток ПриватБанку виріс у більш ніж 5 разів.

Раніше у ПриватБанку повідомляли, що за перше півріччя 2019 року отримали рекордний за всю свою історію прибуток у 18,3 мільярда гривень.

Раніше стало відомо, що за підсумками першого кварталу 2019 року ПриватБанк отримав майже 60% прибутків всієї банківської системи — загалом 7,6 мільярда гривень.

22 травня уряд затвердив склад наглядових рад державних банків. Наразі очікується затвердження представників президента у цих наглядових радах.

Раніше повідомлялось, що Мінфін затвердив нові вимоги до звітності державних банків щодо роботи з непрацюючими кредитами.

Раніше у Нацбанку зазначали, що близько 70% кредитного портфеля державних банків складають непрацюючі кредити, за якими не здійснюються виплати.

Поділитись: