Президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий зустрітися з президентом США Дональдом Трампом не лише у Вашингтоні, але і в Москві.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий зустрітися з президентом США Дональдом Трампом не лише у Вашингтоні, але і в Москві.

Про це повідомляє російське федеральне інформаційне агентство ТАСС.

Путін сказав, що вже запросив Трампа до столиці Росії.

«Ми готові запросити президента Трампа в Москву, він має, до речі кажучи, таке запрошення, я йому про це говорив. Я готовий і до Вашингтона приїхати, якщо там будуть створені відповідні умови для роботи», — заявив Путін.

За словами президента РФ, на зустрічах з Трампом вони будуть обговорювати низку питань, які стосуються «багатьох держав світу та всієї Європи в тому числі».

Раніше Трамп запросив Путіна восени відвідати Вашингтон. Однак згодом Трамп відклав раніше запропоновану Путіну зустріч.

16 липня президенти США та Росії зустрілися у Гельсінкі. Це була їхня третя зустріч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Взаємні компліменти і майже ні слова про Україну: як пройшла зустріч Трампа і Путіна

Пізніше Трамп заявив, що очікує наступної зустрічі з Путіним. На прес-конференції Путін заявив, що питання анексії Кримського півострова для РФ закрите, попри те, що США не погоджуються з російською позицією.

Крім того, Путін заявив, що влада США могли б рішучіше налаштовувати українську владу на виконання Мінських  домовленостей.

Зі свого боку Трамп сказав, що проект газопроводу Північний потік-2 робить Росію суперником США.

Путін заявив, що Росія не втручалась у вибори президента США у 2016 році. Президент Трамп підтримав заяву колеги, назвавши розслідування США «полюванням на відьом».

Наступного дня після зустрічі Трамп заявив, що «обмовився» на зустрічі з Путіним і насправді погоджується з висновками розвідки США про те, що Росія втручалась в американські вибори. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зустріч Путіна і Трампа в Гельсінкі може стати переламною для американського лідера — екс-посол США

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile