Верховна Рада не підтримала обрання депутатки Єлизавети Ясько від «Слуги Народу» новою очільницею комітету зовнішньої політики міжпарламентського співробітництва замість депутата Богдана Яременка.

За законопроєкт, який звільняв Яременка з посади та обирав новою очільницею Ясько, проголосували 186 народних депутатів.

Наразі главою комітету залишається Богдан Яременко.

2 грудня на засіданні фракції «Слуга Народу» обрали депутатку Єлизавету Ясько новою очільницею парламентського комітету зовнішньої політики міжпарламентського співробітництва.

Наразі Єлизавета Ясько очолює постійну делегацію у Парламентській асамблеї Ради Європи. Як повідомляє джерело hromadske, Ясько скоріш за все продовжить паралельно очолювати делегацію ПАРЄ.

Також вона є очільницею підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин та членом Лічильної комісії у Верховній Раді.

Ясько входить до груп з міжпарламентських зв’язків з Японією, Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії, Об’єднаними Арабськими Еміратами, Францією та США.

Нагадаємо, 30 жовтня 2019-го видання «Букви» оприлюднило фото та відео, на яких Яременко в залі парламенту веде листування про умови секс-послуг. Спочатку Яременко заявив, що це листування — провокація, яку він вирішив зробити після того, як журналісти раніше сфотографували листування інших депутатів в Раді. Згодом у кулуарах Ради Яременко заявив, що цього «листування не було» і це все «сфабриковано».

Однак після цього Яременко вибачився перед родиною, фракцією та виборцями.

Глава фракції «Слуга Народу» Арахамія назвав три варіанти, як можна вирішити конфлікт з листуванням Яременка.

11 листопада 2019-го на засіданні фракції «Слуга Народу» ухвалили рішення про переобрання голови комітету Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Поділитись: