УКРАЇНА

Рада заборонила допуск людей зі зброєю в будівлі органів влади

20 березня, 2018 18:38
УКРАЇНА/Рада заборонила допуск людей зі зброєю в будівлі органів влади
Зберегти
Вигляд
Депутати Верховної Ради ухвалили зміни до законодавства, які забороняють проходити зі зброєю в будівлі органів влади, що під державною охороною.

Депутати Верховної Ради ухвалили зміни до законодавства, які забороняють проходити зі зброєю в будівлі органів влади, що перебувають під державною охороною.

Відповідний законопроект №8155 про внесення змін до закону щодо державної охорони органів державної влади України й посадових осіб підтримали 263 народних депутати.

Згідно зі змінами, в будівлі, де працюють парламент, президент, уряд та інші органи влади, щодо яких здійснюється державна охорона, не допускатимуться особи з холодною або вогнепальною зброєю (окрім людей, які здійснюють державну охорону відповідної будівлі), а також особи з вибуховими речовинами, засобами підриву, боєприпасами, навчальними або імітаційними боєприпасами, легкозаймистими рідинами або горючими твердими речовинами, піротехнічними засобами.

Зазначається, що співробітники держохорони можуть не пускати людей із забороненими предметами.

Закон набуде чинності від дня його публікації.

15 березня Савченко прийшла на допит до СБУ та дала брифінг. Депутатка на брифінгу заявила: «Хто не думав підірвати Банкову або Верховну Раду? Ми що, живемо в 37-му році, у сталінські часи, коли це є злочином? Про це що не можна говорити на вулиці? У нас про це не говорить тільки ледачий», — заявила Савченко.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідчі ГПУ мають докази того, що депутатка Савченко планувала теракт у залі Верховної Ради.

Рада одразу ж виключила депутатку Надію Савченко з Комітету з питань національної безпеки і оборони. Того ж дня, 15 березня, Регламентний комітет Ради отримав подання ГПУ на арешт Савченко.

Нагадаємо, депутатку Надію Савченко викликали на допит до СБУ у зв'язку з розслідуванням провадження стосовно арештованого переговорника Володимира Рубана. Сама депутатка заявила, що вимагає вручити повістку на допит в СБУ їй особисто в руки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Савченко: У Раді ніколи не вибухнула б граната, якби там була хоч одна невинна душа

Пов`язані новини