Росія та Центральноафриканська Республіка підписали міжурядову угоду про військове співробітництво.

Росія та Центральноафриканська Республіка підписали міжурядову угоду про військове співробітництво.

Про це повідомляє ТАСС.

За інформацією видання, свої підписи під угодою поставили міністр оборони РФ Сергій Шойгу та міністр національної оборони та реконструкції армії ЦАР Марі-Ноель Кояра.

Голова оборонного відомства африканської країни наголосив, що ця угода стане основою для підготовки національних збройних сил.

Нагадаємо, 31 липня стало відомо, що в Центральноафриканській Республіці загинули російський журналіст Орхан Джемаль, оператор Кирило Радченко і режисер Олександр Расторгуєв. Журналістів знайшли за 32 кілометри від міста Сібю.

У розслідуванні «МБХ-Медиа» йдеться, що до цих убивств може бути причетна влада ЦАР

Водій журналістів вижив, 1 липня Міністерство закордонних справ Росії заявило, що водій не пов’язаний з місією ООН. Раніше повідомляли, що водія групи рекомендував консультант місії ООН.

13 серпня водія, який перевозив російських журналістів, «посадили до в’язниці з міркувань безпеки». Поки що водій проходить у справі як свідок, а не підозрюваний, передає «РИА-Новости».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ким був загиблий у ЦАР журналіст Орхан Джемаль

У ЦАР журналісти знімали матеріал про російських найманців ПВК «Вагнер»

Влада у ЦАР припускає, що російських журналістів у Центральній Африці могло вбити угруповання «Селека». Крім того, Міністерство комунікацій та засобів масової інформації ЦАР повідомило, що російських журналістів в Африці могли вбити нападники, які нібито намагалися захопити їхнє авто

Керівник Центру управління розслідувань, від якого їхали журналісти, повідомив, що в групи з собою були фотоапарати, камери, ноутбук, мікрофони, диктофони та готівка — близько $8,5 тисяч. Та влада ЦАР зазначає, що ні грошей, ні апаратури в журналістів після загибелі не виявили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У день загибелі російські журналісти в ЦАР домовлялись про зйомки золотих копалень

Поділитись: