Російський пропагандист Володимир Соловйов відповів на заклик українського президента Володимира Зеленського відвідати Донбас, а не говорити про нього із Москви. Соловйов нагадав президенту, що йому заборонено в’їжджати в Україну.

Про це пропагандист заявив в ефірі програми «Вечір з Володимиром Соловйовим», ведучим якої він є.

Соловйов запропонував українському президенту Зеленському зробити з ним інтерв’ю, а також закликав його відвідати окупований Донецьк.

За словами пропагандиста, російський лідер, на відміну від українського, думає про людей, про що говорив під час «нормандського саміту».

Володимир Зеленський запросив Володимира Соловйова на Донбас під час пресконференції за підсумками «нормандської зустрічі» в Парижі 10 грудня.

«Ви приїдьте, я вам особисто покажу. Тільки щоб реально. Не так, як ваші, є там товариш Соловйов. Весело говорить в Москві, що відбувається — а я завжди кажу, а ви приїдьте прямо, що у нас відбувається, подивіться, походіть ніжками, ручками, «глазкамі». Нічого страшного, я думаю, туфлі Бріоні, чи що там, не забруднить людина», — сказав Зеленський, відповідаючи на питання журналістів.

Зазначимо, генеральний директор російського «Першого каналу» Костянтин Ернст визнав, що інформація про збиття «Боїнга» рейсу MH17 на Донбасі українським винищувачем є брехнею.

Нагадаємо, раніше російська пропагандистка Ольга Скабєєва додзвонилася до президента України Володимира Зеленського та запропонувала «поговорити». Однак говорили недовго: після кількох речень Зеленський поклав слухавку.

Головне, про що домовилися лідери «нормандської четвірки»:

Про що НЕ домовилися:

Усе про переговори на «нормандському саміті» читайте в нашому онлайні.

Поділитись: