Ірландська авіакомпанія Ryanair відзвітувала про зростання квартального прибутку та попередила про різке зниження тарифів.

Ірландська авіакомпанія Ryanair відзвітувала про зростання квартального прибутку та попередила про різке зниження тарифів.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що компанія відзвітувала про зростання квартального прибутку на 55% на тлі підйому середніх тарифів на 1% в річному вираженні у зв'язку з більш пізнім, ніж у минулому році, Великоднем.

Ryanair попередила конкурентів, що в найближчі місяці може знизити тарифи до 9% в річному вираженні.

«Це конкурентний ринок. Тарифи можуть знизитися на 7, 8, можливо, навіть 9%», — сказав фінансовий директор Ryanair Ніл Сорахан.

Зниження тарифів у річному вираженні, швидше за все, складе в середньому 8% за шість місяців, що завершуються 31 березня 2018 року, додав він.

Прибуток після вирахування податків за три місяці, що завершилися в червні, склав €397 млн, у той час як аналітики, опитані компанією, в середньому чекали показник у €366 млн.

Нагадаємо, 10 липня ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень. Того ж дня на сайті Ryanair зникли всі квитки, як на рейси з України, так і до неї.

У свою чергу, прем'єр Гройсман доручив поновити переговори щодо виходу Ryanair на український ринок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жорстка посадка: як Ryanair не пустили в Україну.

Керівництво аеропорту «Бориспіль» заявило, що ірландський лоукостер має сплатити аеропорту 360 млн гривень за співпрацю, водночас поскаржившись, що Ryanair висуває аеропорту вимоги, які суперечать законодавству.

Водночас міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що, наприклад, зниження тарифу пасажирських зборів, на чому наполягала компанія Ryanair, не є збитковим для «Борисполя».

Також він зазначив, що главу «Борисполя» не звільнять за умови виходу Ryanair на український ринок.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile