УКРАЇНА

Саакашвілі бачили у Мюнхені — Клімкін

16 лютого, 2018 19:43
УКРАЇНА/Саакашвілі бачили у Мюнхені — Клімкін
Зберегти
Вигляд
Екс-президент Грузії, лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі може перебувати в Мюнхені під час проведення Мюнхенської конференції з безпеки.

Екс-президент Грузії, лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі може перебувати в Мюнхені під час проведення Мюнхенської конференції з безпеки.

Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін з посиланням на інформацію німецьких колег, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ви можете запитати його особисто, наскільки я розумію, він тут (в Мюнхені)», — сказав він.

За словами Клімкіна, Саакашвілі бачили в Мюнхені.

«Мені сказали німецькі колеги», — додав міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖСтатус Саакашвілі: що політик робитиме в Польщі та чи повернеться він в Україну?

Раніше суд оголосив перерву в розгляді позову лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі до президента України Петра Порошенка щодо незаконності указу про позбавлення екс-президента Грузії українського громадянства до 16 лютого.

Наприкінці липня минулого року президент Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

10 вересня 2017-го Саакашвілі перетнув українсько-польський кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі

26 січня 2018 року суд у Києві призначив Саакашвілі нічний домашній арешт

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи загрожує Саакашвілі екстрадиція?

Нагадаємо, у грудні минулого року позбавленого громадянства Міхеіла Саакашвілі затримали в Києві. 11 грудня Печерський суд Києва відмовив у клопотанні прокурорів узяти під домашній арешт Міхеіла Саакашвілі та відпустив його на час слідства. Прокуратура оскаржила відмову суду. 

Генпрокуратура подала апеляцію на це рішення з вимогою призначити домашній арешт. Тоді низка нардепів завили, що готові взяти політика на поруки. 

22 грудня проти судді, яка відпустила Саакашвілі, відкрили дисциплінарне провадження. 

Пов`язані новини