Узята під варту народна депутатка Надія Савченко розцінюватиме примусове годування як тортури та приниження.

Узята під варту народна депутатка Надія Савченко розцінюватиме примусове годування як тортури та приниження.

Про це заявив її адвокат Дмитро Бугай, передає «Інтерфакс-Україна».

«У випадку, якщо стосовно неї буде застосовано процедуру примусового годування, вона буде розцінювати її винятково як тортури над собою, приниження честі й гідності», зазначив він біля управління СБУ, де Савченко проходить поліграф.

Раніше повідомлялося, що Надію Савченко допитають на поліграфі 13 квітня.

12 квітня народну депутатку Надію Савченко, яка перебуває під арештом у слідчому ізоляторі СБУ, звозили у клініку СІЗО на обстеження.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці прийшли з обшуками до квартири арештованої депутатки Надії Савченко. Цю інформацію підтвердили в СБУ. Згодом стало відомо, що обшуки проходять і в офісі партії депутатки. Мати депутатки повідомила, що у квартирі слідчі знайшли нагородний пістолет та патрони.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile