УКРАЇНА

Самогубство студентки у Києві, карантин в українських школах та позов України до суду ООН — головні новини дня

19 лютого, 2018 20:48
УКРАЇНА/Самогубство студентки у Києві, карантин в українських школах та позов України до суду ООН — головні новини дня
Зберегти
Вигляд
У Києві шукають студентку з Туркменістану, яка вчинила самогубство, в Україні масово закривають школи на карантин, а президента Порошенко анонсував позов в Міжнародний суд ООН проти Росії щодо порушення Морської конвенції.

У Києві шукають студентку з Туркменістану, яка вчинила самогубство, в Україні масово закривають школи на карантин, а президента Порошенко анонсував позов в Міжнародний суд ООН проти Росії щодо порушення Морської конвенції.

Громадське підготувало добірку головних новин дня:

У Києві рятувальники шукають студентку з Туркменістану Мукаддас Насирлаєву, яка 30 січня стрибнула з мосту Патона. Адвокат сім'ї студентки Ровшанбек Розметов стверджує, що дівчина стрибнула з мосту в Києві після того, як у виші їй відмовилися видати заяву, яка була потрібна для продовження посвідки на проживання в Україні. 

В університеті Богомольця заявили, що зникла студентка з Туркменістану була відрахована з вузу. Водночас прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за фактом доведення до самогубства студентки.

В Україні продовжують закривати школи через значні масштаби захворювання на грип. Зокрема, школи закрили на карантин у Івано-Франківську та Маріуполі. У Києві через грип та ГРВІ закрили 205 шкіл.

У МВФ наполягають, аби Україна невідкладно розглянула законопроект про Антикорупційний суд. Водночас у Фонді стверджують, що Україна має розглянути закон відповідно до парламентських процедур.

У Білорусі українця засудили до 3 років в'язниці за спробу перевезення рушниці. Чоловік раніше намагався провезти мисливську гвинтівку, але її визначили як «гладкоствольну вогнепальну зброю».

Глава МВС Арсен Аваков закликав Кабінет міністрів скасувати охорону судів поліцією і Нацгвардією. Пізніше стало відомо, що Нацгвардія зняла охорону з Шевченківського райсуду Києва.

До Ради надійшло подання про зняття недоторканності з народного депутата від Опоблоку Євгена Бакуліна. Голова парламенту Андрій Парубій передав документи на розгляд Комітету Верховної Ради з питань регламенту.

Пов`язані новини