Слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР) розслідують майже 3,5 тисячі кримінальних проваджень. Про це під час брифінгу щодо підсумків роботи ДБР повідомив директор Бюро Роман Труба.

«Станом на сьогодні Державне бюро розслідувань розслідує майже 3,5 тисячі кримінальних проваджень», — повідомив Труба.

Він зазначив, що найбільше проваджень ведуть слідчі територіального управління у Полтаві та Києві. У центральному апараті Бюро розслідують 170 проваджень.

За словами директора ДБР, 750 проваджень відкрили безпосередньо слідчі Держбюро. За 150 провадженнями обвинувальні акти вже направлені в суди.

Нагадаємо, 12 грудня минулого року в Україні вперше спільно з ДБР затримали підозрюваного у корупції.

Державне бюро розслідувань, на запуск якого пішло близько року, розпочало роботу 27 листопада 2018 року.

17 серпня перші 42 переможці конкурсу склали присягу та були призначені на посади в центральному апараті Державного бюро розслідувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Генеральна передача справ: хто розслідуватиме злочини високопосадовців

В інтерв'ю Громадському директор ДБР Роман Труба заявив, що запуск підконтрольного йому відомства затягують.

Під час голосування за голову ДБР було багато обставин, які вказували на те, що «немає вільного вибору», вважає керівник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

Горбатюк подавався на посаду глави ДБР, але його не допустили через те, що він нібито пропустив терміни подання заяви і вчасно не надав документи. Тепер він планує оскаржити у новоствореному Верховному суді рішення комісії про недопущення його до конкурсу на посаду директора ДБР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про роботу Держбюро розслідувань — інтерв'ю з директором

Поділитись: