УКРАЇНА

Справу Савченко розслідуватимуть 2-3 місяці — Луценко

27 березня, 2018 16:35
УКРАЇНА/Справу Савченко розслідуватимуть 2-3 місяці — Луценко
Зберегти
Вигляд
Генпрокурор Юрій Луценко прогнозує, що слідство у справі народної депутатки Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів і захопленні держаної влади, триватиме 2-3 місяці.

Генпрокурор Юрій Луценко прогнозує, що слідство у справі народної депутатки Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів і захопленні держаної влади, триватиме 2-3 місяці.

Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган.

«Слідчий каже за 2, максимум за 3 місяці, завершити слідчі дії і передати справу на ознайомлення, а потім і почати відповідний судовий процес», — сказав він.

Таким чином, Савченко і її захист зможуть отримати матеріали для ознайомлення у червні — на початку липня.

Раніше Савченко поскаржилася на відеоспостереження та затоновані вікна у камері СІЗО. В омбудсмена не виявили порушень.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування

Громадське транслювало наживо засідання суду щодо обрання запобіжного заходу Савченко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання та арешт депутатки Савченко. Генпрокурор Луценко оголосив підозру Савченко

Перед цим Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, як Савченко вивозила зброю з окупованих територій для теракту у Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

Надія Савченко пішла на Донбас добровольцем наприцінці весни  2014 року. Вона потрапила у полон і майже два роки провела у російській в'язниці, де Росія звинувачувала її у причетності до вбивства на Луганщині російських журналістів.

Протягом судового процесу у Росії Надія Савченко оголошувала голодування. Тим часом, вона стала народною депутаткою, партія «Батьківщина» зробила її першим номером свого виборчого списку восени 2014 року.

25 травня 2016 року Савченко обміняли на російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова та Євгенія Єрофєєва, яких на Донбасі затримали українські військові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

Пов`язані новини