Політика

США вимагають від Росії забезпечити медичну допомогу політв'язню Грибу

Посольство США
Політика/США вимагають від Росії забезпечити медичну допомогу політв'язню Грибу
Зберегти
Вигляд
Посольство Сполучених Штатів в Україні вимагає від російської влади забезпечити належну медичну допомогу українському політв'язню Павлу Грибу.

Раніше Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що стан Гриба критичний, він потребує негайної операції на серці.

«Ми глибоко стурбовані новинами про здоров'я українця Павла Гриба. Росія повинна забезпечити належну медичну допомогу українцям, яких вона несправедливо затримує, а також негайно звільнити всіх українських політичних в'язнів», — наголосили в американському посольстві.

Нагадаємо, під час засідання 24 січня політв'язню Павлу Грибу викликали швидку допомогу через стан здоров'я.

21 грудня 2018 року суд відмовився відпустити політв’язня Гриба з СІЗО під домашній арешт за станом здоров’я. Наглядова комісія в РФ назвала умови СІЗО придатними для утримання Павла

Раніше на суді у справі Гриба свідок з боку обвинувачення частково відмовилася від своїх попередніх слів та дала свідчення на користь українця. Двоє свідків у справі українського політв’язня Павла Гриба не змогли пояснити розбіжності у своїх свідченнях на стадії слідства та під час судового засідання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом

Пов`язані новини