Солом’янский районний суд Києва скасував арешт акцій, котрі належать сину міністра внутрішніх справ Олександру Авакову, якого підозрюють в розкраданні бюджетних коштів.

Солом’янский районний суд Києва скасував арешт акцій, котрі належать сину міністра внутрішніх справ Олександру Авакову, якого підозрюють в розкраданні бюджетних коштів.

Ухвала суду від 23 серпня задовольняє клопотання адвоката Андрія Тарасова щодо скасування арешту акцій та майна Олександра Авакова.

Йдеться про пакет акцій у ПрАТ «Інвестор», а також про три машиномісця, квартиру в Києві і квартиру в Харкові, арешт на які раніше вже був скасований

Нагадаємо, 31 жовтня минулого року детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра та екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. Їх підозрюють у причетності до розкрадання 14,5 мільйонів гривень при закупівлі рюкзаків для потреб Нацгвардії. Також детективи НАБУ провели обшуки в сина Авакова. У МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим. Сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді.

1 листопада 2017 року Солом'янський райсуд Києва відпустив Авакова під особисте зобов'язання та постановив надіти на нього електронний браслет.

У квітні цього року НАБУ відкрило матеріали «справи рюкзаків», у який фігурує син Авакова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Рюкзаки Авакова»: НАБУ та САП у великій політичній грі

12 липня Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила так звану справу «рюкзаків Авакова», у якій фігурують син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков і екс-заступник голови МВС Сергій Чеботар. Рішення про закриття справи ухвалив процесуальний керівник у цьому провадженні Василь Кричун.

Постанова суду закриває справу, знімає всі запобіжні заходи та повертає всі арештовані раніше речі.

Наступного дня НАБУ оскаржило закриття справи «рюкзаків Авакова»

САП мала упроджовж трьох днів надати відповідь, проте цього не відбулось. У Центрі протидії корупції заявили, що таким чином САП затягує справу.

Солом’янський суд повторно наклав арешт на нерухомість сина Авакова після скасування Апеляційним судом Києва ухвали суду першої інстанції про попередній арешт майна Олександра Авакова.

/Лев Коротаєвський

Поділитись: