УКРАЇНА

Суддю, яка засудила учасників Євромайдану, звільнили

27 червня, 2018 21:18
УКРАЇНА/Суддю, яка засудила учасників Євромайдану, звільнили
Зберегти
Вигляд
Вища рада правосуддя звільнила суддю Дарницького районного суду Києва Ірину Набудович через рішення про взяття під варту учасників Євромайдану.

Вища рада правосуддя звільнила суддю Дарницького районного суду Києва Ірину Набудович через рішення про взяття під варту учасників Євромайдану.

Про це йдеться у повідомленні Вищої ради правосуддя.

Проти Набудович подали заяви заступник генпрокурора О. Бачун, прокурор Дарницького району О. Надіда та Л. Дідик.

У заяві зазначалося, що Набудович порушила присягу судді та ухвалила рішення про взяття під варту та накладання адміністративного стягнення осіб, які брали участь в акції Євромайдану 21 листопада 2013 року.

Нагадаємо, що активіста Майдану Бубенчика затримали 3 квітня 2018 року і привезли його до Києва. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Хто такий Іван Бубенчик та чому його затримали

Зараз йому інкримінують незаконне носіння зброї та замах на життя правоохоронців за статями 348 та 263 КК України. Раніше, одразу після затримання, прокуратура вручила Бубенчику підозру у вбивстві правоохоронців на Майдані. Та 4 квітня у справу Бубенчика втрутився генеральний прокурор Юрій Луценко, він вирішив змінити групу прокурорів і йому змінили підозру.

У департаменті спецрозслідувань ГПУ Громадському повідомили, що оскаржать рішення Луценка про зміну прокурорів у справі Бубенчика, оскільки це є втручанням у роботу слідчих.

Зазначимо, що Бубенчик сам розповів, що 20 лютого 2014 року перебував поблизу будівлі Консерваторії на Майдані, й стріляв у силовиків. У такий спосіб, за його словами, він сподівався змусити підрозділи «Беркуту» та Внутрішніх військ відступити з площі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЗЛАМ | цикл розслідувань «Слідами революції»

Пов`язані новини