Американська компанія Tesla Ink. домовляється з владою Китаю про відкриття у Шанхаї заводу з будівництва електромобілів через торговельну війну між США та Китаєм.

Американська компанія Tesla Ink. домовляється з владою Китаю про відкриття у Шанхаї заводу з будівництва електромобілів через торговельну війну між США та Китаєм.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на свої джерела.

Зокрема, згідно з повідомленням, компанія Ілона Маска планує виготовляти у Китаї близько 500 тисяч електромобілів, щоб таким чином уникнути мит на імпорт своїх авто, які Китай запровадив у відповідь на мита США.

Цей крок Tesla Ink. поки що є найбільш радикальним заходом, який зробив американський бізнес у відповідь на загострення торговельних відносин між США та Китаєм і запровадження взаємних мит.

Напередодні у Tesla вже підвищили ціну своїх електромобілів, які імпортуються до Китаю, на 20 тисяч доларів через мита.

Також раніше повідомлялось, що компанія Ілона Маска планувала відкрити завод у Китаї.

6 липня Влада Китаю ввела в дію рішення про запровадження мит на 34 мільярди доларів американського імпорту за декілька годин після того, як в США набули чинності мита на 34 мільярди доларів китайських товарів.

22 червня Дональд Трамп написав у Twitter, що обмірковує можливість запровадження мит на європейські автомобілі у розмірі 20%. В ЄС повідомили, що готові зробити аналогічний крок у відповідь.

21 червня стало відомо, що мита на американські товари ввела Індія та Туреччина.

Нагадаємо, що 20 червня Єврокомісія остаточно затвердила мита на американський імпорт у відповідь на американські мита на сталь та алюміній. Зокрема, нові тарифні обмеження стосуватимуться американських товарів на загальну суму 2,8 мільярдів доларів.

14 червня країни Європейського союзу одностайно підтримали запровадження мит для товарів США як відповідь на запроваджені Америкою мита на сталь та алюміній. Після чого було потрібно рішення Єврокомісії.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн тимчасово були виключені Мексика, Канада та ЄС.

31 травня Трамп скасував тимчасові виключення для сталі та алюмінію з ЄС, Канади та Мексики. У ЄС повідомили, що запровадять контрзаходи.

Євросоюз та Канада готувалися вирішувати питання запровадження американських мит на сталь та алюміній через механізми Світової організації торгівлі. Зокрема, країни вже направили туди свої скарги.

На початку червня стало відомо, що Євросоюз анонсував плани запровадити додаткові мита на 2,8 мільярди доларів американських товарів у відповідь на рішення Вашингтону запровадити тарифи на європейську сталь та алюміній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Найпоказовіший момент»: як Трамп не порозумівся з лідерами G7 через митну політику

Поділитись: