Світ

Тіла загиблих у ЦАР російських журналістів доставили в Москву

5 серпня, 2018 10:55
Світ/Тіла загиблих у ЦАР російських журналістів доставили в Москву
Зберегти
Вигляд
Літак авіакомпанії Air France з тілами трьох убитих у Центральній Африці російських журналістів приземлився в московському аеропорту Шереметьєво у ніч на 5 серпня.

Літак авіакомпанії Air France з тілами трьох убитих у Центральній Африці російських журналістів приземлився в московському аеропорту Шереметьєво у ніч на 5 серпня.

Про це повідомляє «Интерфакс»

За даними Слідчого комітету, зараз тіла направили на судово-медичну експертизу для встановлення причин загибелі.

Раніше Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу через загибель журналістів у ЦАР. У межах справи слідчі вже допитали родичів загиблих.

31 липня стало відомо, що в Центральноафриканській Республіці загинули російський журналіст Орхан Джемаль, оператор Кирило Радченко і режисер Олександр Расторгуєв. Журналістів знайшли за 32 кілометри від міста Сібю.

Водій журналістів вижив, 1 липня Міністерство закордонних справ Росії заявило, що водій не пов’язаний з місією ООН. Раніше повідомляли, що водія групи рекомендував консультант місії ООН.

Дружина Орхана Джемаля Ірина Гордієнко повідомила The Bell, що впізнала по фотографії тіло чоловіка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ким був загиблий у ЦАР журналіст Орхан Джемаль

У ЦАР журналісти знімали матеріал про російських найманців ПВК «Вагнер». За даними джерел Громадського, близьких до Орхана, журналісти знімали проект про російську присутність у Центральноафриканській Республіці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Де воюють російські найманці «Вагнера»

Влада у ЦАР припускає, що російських журналістів у Центральній Африці могло вбити угруповання «Селека». Крім того, Міністерство комунікацій та засобів масової інформації ЦАР повідомило, що російських журналістів в Африці могли вбити нападники, які нібито намагалися захопити їхнє авто

Керівник Центру управління розслідувань, від якого їхали журналісти, повідомив, що в групи з собою були фотоапарати, камери, ноутбук, мікрофони, диктофони та готівка — близько $8,5 тисяч. Та влада ЦАР зазначає, що ні грошей, ні апаратури в журналістів після загибелі не виявили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У день загибелі російські журналісти в ЦАР домовлялись про зйомки золотих копалень

Пов`язані новини