Світ

Тіллерсон заявив про можливість введення нових санкцій проти росіян

19 лютого, 2018 07:45
Світ/Тіллерсон заявив про можливість введення нових санкцій проти росіян
Зберегти
Вигляд
Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що американська влада наразі розглядає можливість внесення нових імен російських громадян до санцкійного списку.

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що американська влада наразі розглядає можливість внесення нових імен російських громадян до санцкійного списку.

Про це він сказав в інтерв'ю CBS.

«Ми вже зробили кроки, які відповідно до закону запобігли низці російських військових поставок. І ми розглядаємо кого додатково з представників (російських, — ред.) піддати санкціям», — сказав Тіллерсон у відповідь на запитання «чому не вводяться санкції, яких вимагає переважна більшість членів конгресу».

Нагадаємо, наприкінці 2017 року Тіллерсон заявляв, що санкції проти РФ залишаться в силі до повернення Криму і виведення військ з Донбасу.

16 лютого президент України Петро Порошенко під час безпекової конференції у Мюнхені заявив про ефективність санкцій відносно Росії.

Увечері 29 січня Адміністрація президента США оприлюднила перелік 114 російських політиків та 96 олігархів, наближених до російського президента Володимира Путіна.

До списку потрапили представники Адміністрації президента Путіна та російського уряду. У списку — ті, хто володіє статками у мільярд доларів та більше. 

Потрапляння до цього списку не означає, що США автоматично запровадять санкції проти особи. Проте ризик потрапити під санкції для фігурантів списку вищий.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков назвав  безпрецедентною публікацію Мінфіном США списку наближених до президента Володимира Путіна.

Путін, коментуючи доповідь, заявив, що вважає такий крок недружнім і пожартував, що жалкує через те, що його не включили у доповідь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США використали рейтинг найзаможніших  Forbes для «кремлівської доповіді»

Пов`язані новини