Керівник соцмережі Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанії знадобиться кілька років для вирішення проблеми з витоком даних.

Керівник соцмережі Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанії знадобиться кілька років для вирішення проблеми з витоком даних.

Про це він розповів в інтерв'ю Vox.

«Я хотів би вирішити ці проблеми за три або шість місяців, але реальність полягає в тому, що вирішення цих питань потребує тривалого періоду часу», — сказав він.

Він також повідомив, що над посиленням безпеки компанії працюють близько 14 тисяч осіб. При цьому для швидшого вирішення проблеми, в Facebook цьогоріч планують розширити штат до 20 тисяч співробітників.

За словами Цукерберга, одна з проблем Facebook полягала в ідеалізмі.

«Зосередившись на позитивних аспектах соцмережі як інструменту, який об'єднує людей, творці Facebook залишили без уваги деякі слабкі сторони її використання», — додав він.

Раніше Facebook обмежили доступ сторонніх компаній до даних про користувачів.

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення української влади.

Цукерберг визнав помилки на тлі скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. 

Марка Цукерберга запросили до Європарламенту для пояснень ситуації.

В офісах СА у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Поділитись: