Технології

Цукерберг викупив смуги газет та вибачився перед британцями за витік даних з Facebook

25 березня, 2018 19:14
Технології/Цукерберг викупив смуги газет та вибачився перед британцями за витік даних з Facebook
Зберегти
Вигляд
Засновник Facebook Марк Цукерберг викупив полоси кількох видань, аби вибачитися перед британцями за масштабний витік даних із соцмережі.

Засновник Facebook Марк Цукерберг викупив полоси кількох видань, аби вибачитися перед британцями за масштабний витік даних із соцмережі.

Про це повідомляє Reuters.

«Ми відповідальні за захист вашої інформації. Якщо ми не може цього зробити — ми не заслуговуємо на те, аби надавати вам послуги», —повторив свої слова Цукерберг у газетах.

Вважається, що масштабне використання даних користувачів Facebook могло вплинути на результати референдуму щодо виходу Британії з Євросоюзу.

Простий чорний текст на білому фоні з маленьким логотипом Facebook з’явився у кількох британських газетах, зокрема, «The Observer» — видання The Guardian, яке одне з перших повідомило про витік даних з соцмережі.

Текст вибачення вийшов у недільних випусках британських газет The Sunday Times, Mail on Sunday, Sunday Mirror, Sunday Express і Sunday Telegraph.

Вибачення також розмістили в американських газетах The New York Times, Washington Post і Wall Street Journal.

Засновник Facebook нагадав, що витік пов'язаний з додатком з тестами, через який у 2014 році «злили» дані мільйонів людей.

«Це порушення довіри, і мені шкода, що тоді ми не зробили більшого. Зараз ми вживаємо заходів, щоб цього не повторилося знову», — заявив Цукерберг.

Рекламодавці Mozilla та німецького банку Commerzbank після скандалу з Facebook призупинили розміщення оголошень на сторінках соцмережі, а в Інтернеті тим часом запустили хештег #DeleteFacebook (видалити Facebook).

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook.

Cambridge Analytica пропонує бізнесменам і політикам послуги, які дозволяють «змінити поведінку аудиторії». Себто, вплинути на їхній вибір — чи це буде покупка дивану, чи обрання президента.

Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних 50 млн користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. 

Марка Цукерберга запросили до Європарламенту для пояснень ситуацыъ.

В офісах СА  у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Пов`язані новини