У Києві на Алею Героїв Небесної Сотні направили патрульних після посту журналіста Громадського

Після посту журналіста Громадського про порушення, поліція направила туди патрульних
Після посту журналіста Громадського про порушення, поліція направила туди патрульнихБогдан Кутєпов/Громадське

У Києві Алеєю Героїв Небесної Сотні, попри знаки «проїзд заборонено» зобох боків вулиці. їздять авто. Після посту журналіста Громадського про порушення, поліція направила туди патрульних.

«6 порушників за півгодини. Вони й до встановлення паркану іноді порушували, відколи посунули бетонні клумби, які фізично виключали можливість зрізати через Інститутську, але тепер взагалі ганяють», — написав журналіст Громадського Богдан Кутєпов.

У коментарях до посту голова управління патрульної поліції Юрій Зозуля опублікував фото з автомобілем патрульних на місці правопорушень. «Будемо контролювати», — зазначив Зозуля.

Нагадаємо, 21 січня на вулиці Інститутській у Києві та Алеї Героїв Небесної Сотні встановили паркан, який є підготовчим етапом до будівництва музею Революції Гідності. У Генеральній прокуратурі заявили, що встановлення паркану заважає слідчим діям у справі Майдану.

Раніше в ГПУ заявили про отримання додаткових доказів у справі Майдану.

У грудні 2018 року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Генпрокуратура завершила експертизу у справах про злочини під час Революції гідності на Майдані Незалежності у Києві.

17 липня 2018 року Генеральна прокуратура почала слідчий експеримент в центрі Києва в межах розслідування «справ Майдану». Експеримент планували завершити протягом місяця.

Як повідомлялося, меморіал Героїв Небесної Сотні планують відкрити в Києві 20 лютого 2019 року.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Місцями Революції Гідності: 5 років тому й нині — фотопроект Громадського до річниці Майдану

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).