Війна / Безпека

У Києві згоріло авто на дипломатичних номерах

Війна/Безпека/У Києві згоріло авто на дипломатичних номерах
Зберегти
Вигляд
У Києві на відстані кілометру від посольства Росії згоріла машина на дипломатичних номерах. Про це повідомила «Українська правда»

Це сталося на провулку Ярослава Хомова 14-а. Пожежники прибули на місце та загасили вогонь.

Автомобіль мав номерні знаки DP 001. За інформацією «Української правди», авто з такими номерами належать дипломатичним установам Росії.

За кілька годин до цього під російським відомством влаштували акцію протесту через напад кораблів РФ на українські катери у Керченській протоці. Під посольство РФ у Києві принесли шини, будівлю закидали шашками. На місці чергували пожежна машина та 10 авто поліції. Люди принесли не тільки шини, але й паперові кораблики. Присутні вигукували гасла «Мир Донбасу! Смерть Росії!».

Нагадаєморосійські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. ФСБ Росії підтвердила обстріл і затримання українських кораблів у Керченській протоці. Загалом на трьох українських катерах було 23 військових.

Президент України Петро Порошенко заявив, що підтримує запровадження воєнного станучерез напад РФ на українські кораблі біля Керченської протоки

Зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. З екіпажу ніхто не постраждав.

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки

Українські кораблі почали виходити з Керченської протоки, але російські кораблі переслідували їх та погрожували застосувати зброю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Росія захопила українські кораблі у Керченській протоці (СПЕЦЕФІР),

Пов`язані новини