На місці забудови у Протасовому яру в Києві влаштували чергову акцію протесту, її учасники частково перекрили проїжджу частину.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Десятки людей встановили імпровізований паркан, який перекриває по одній смузі дороги — проїжджа частина заблокована не повністю, але рух транспорту тут ускладнений.

Учасники акції роздають водіям листівки з поясненням своїх дій: у них йдеться, що в разі появи в Протасовому яру багатоповерхівок, тут з’явиться ще більше машин, і затори будуть більшими, ніж той, який влаштували протестувальники.

Акції протесту проти забудови Протасового яру відбуваються від початку травня, їхні учасники вимагають скасувати плани щодо будівництва багатоповерхівок.

Раніше міськголова Києва Віталій Кличко закликав забудовника призупинити роботи в Протасовому Яру.

2 липня забудовнику анулювали дозвіл на встановлення парканів та підготовчі роботи.

Нагадаємо:

  • 24 червня активісти на Протасовому Яру знесли паркан і перекрили дорогу.
  • 19 червня на місці забудови у Протасовому Яру в Києві місцеві жителі та активісти особистими авто перекрили доступ техніцізабудовника.
  • 18 червня на місці скандальної забудови охоронці перекрилиактивістам доступ до техніки, яка готує місце для встановлення будівельного паркану, будівельники продовжували пиляти зрізані раніше дерева.
  • 9 травня у Києві протестувальники проти забудови Протасового Яру частково перекривали однойменну вулицю
  • 4 травня протестувальники проти забудови Протасового Яру частково перекривали однойменну вулицю. Вони ходили переходом, скандуючи «Ні забудові Протасового Яру!» Перед частковим перекриттям вулиці Протасів Яр між протестувальниками та чоловіками, які охороняли забудову, сталися сутички. Сторони кидалися одне на одного впродовж 5 хвилин, до бійки не дійшло.
  • 2 травня на вулиці Протасів Яр у Києві відбувся стихійний мітинг проти забудови Протасового Яру. В акції взяли участь до 100 людей.
Поділитись: