УКРАЇНА

У Криму вимагають робити фотозвіти голосування на «виборах» президента РФ

14 березня, 2018 21:04
УКРАЇНА/У Криму вимагають робити фотозвіти голосування на «виборах» президента РФ
Зберегти
Вигляд
В анексованому Криму  від співробітників так званих «державних органів Республіки» в кількох містах вимагають робити фотозвіти голосування на незаконних виборах президента РФ

В анексованому Криму  від співробітників так званих «державних органів Республіки» в кількох містах вимагають робити фотозвіти голосування на незаконних виборах президента РФ.

Відповідна «інформація до відома» від органу окупаційної влади Криму є у розпорядженні Громадського.

Так усіх співробітників органу окупаційної влади Криму просять проголосувати на «виборах» 18 березня та заявляють, що їм «необхідно» зробити фото на мобільний телефон чи фотоапарат, «що б підтверджувало візит на виборчу дільницю».

«Бажано голосувати разом з членами родини та зробити загальне фото. Фотографія повинна бути зроблена біля входу на виборчу дільницю на фоні таблички, де вказаний номер дільниці», — йдеться у заяві до співробітників.


«Інформація до відома» для співробітників одного з так званих «державних органів Республіки Крим» Фото: Джерела Громадського

Цей фотозвіт присутності на незаконних виборах просять надсилати на електронну пошту до 14:00 18 березня.

«При надсиланні фото на електронну пошту чи по Viber необхідно обов’язково вказати ПІБ співробітника, посаду, найменування управління», — йдеться у «детальних інструкціях» органу окупаційної влади.

Раніше повідомлялося, що приватних підприємців в анексованому Севастополі зобов’язали відзвітувати перед так званим «урядом» міста про кількість тих, хто взяв участь у «виборах» на анексованому півострові.

Також стало відомо, що у Криму дітей змушують малювати плакати до «виборів» президента Росії. Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров заявив, що мігрантів неслов’янської зовнішності видаватимуть за місцевих на «виборах» у Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін завершить передвиборчу кампанію багатотисячним мітингом в анексованому Криму

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму. Росія також заявила, що планує провести вибори в анексованому Криму.

В анексованому Севастополі у день «виборів» президента Росії хочуть зняти документальний фільм про анексію Кримського півострова.

Верховна Рада України закликала міжнародну спільноту не дозволити Росії провести вибори у Криму. У МЗС України попередили, що проти причетних до виборів президента РФ у Криму застосують санкції.

У російських виборах мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський та журналістка Ксенія Собчак.

Пов`язані новини