УКРАЇНА

У Міненерговугілля пропонують відновити роботу навчальних закладів з 5 березня

3 березня, 2018 17:49
УКРАЇНА/У Міненерговугілля пропонують відновити роботу навчальних закладів з 5 березня
Зберегти
Вигляд
Кризовий комітет при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості запропонував Міністерству освіти і науки відновити роботу навчальних закладів з 5 березня.

Кризовий комітет при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості запропонував Міністерству освіти і науки відновити роботу навчальних закладів з 5 березня.

Про це повідомив радник глави Міненерговугілля Максим Белявський.

«Комітет при Міненерговугілля вирішив зняти обмеження з газопостачання усіх закладів освіти та запропонував Міносвіти відновити їх роботу з 5 березня», — написав він.

У Міністерстві освіти та науки, у свою чергу повідомили, що підтримали ініціативу.

«Наразі проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти працюватимуть у звичайному режимі», — йдеться у заяві 

1 березня Газпром скасував поставки уже оплаченого газу Україні попри рішення Стокгольмського суду. Такі дії спричинили нестачу ресурсу в українській газотранспортній системі і 2 березня в Україні запровадили тимчасове обмеження на споживання газу для компаній. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Газові мільярди: чи закінчився двобій Нафтогазу та Газпрому

Також з метою економії газу рекомендували призупинити роботу дитячим садкам, школам і вишам. В університеті Шевченка призупинили навчання до 11 березня.

Міненерговугілля раніше заявляло, що очікує відновлення планового газопостачання після 5-6 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Газові війни: чому українцям довелося прикрутити опалення

Пов`язані новини