Ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський наказав призупинити аудиторні заняття на всіх факультетах, інститутах та коледжах вишу з 3 по 11 березня 2018 року.

Ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський наказав призупинити заняття на всіх факультетах, інститутах та коледжах вишу з 3 по 11 березня 2018 року.

Про це йдеться у відповідній заяві КНУ імені Шевченка.

Рішення призупинити навчання ухвалено на виконання протоколу засідання Кризового комітету при Міненерговугілля «Про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації».

Враховано рекомендації Міністерства освіти від 2 березня, а також складну метеорологічну та епідеміологічну ситуацію.

«Призупинити аудиторні заняття на всіх факультетах, в інститутах, коледжах та ліцеї з 3 березня по 11 березня 2018 року», — йдеться в повідомленні.

Крім того, керівникам усіх факультетів доручено посилити пропускний режим, пожежну безпеку та збереження майна у корпусах.

Нагадаємо, 2 березня в Україні дитячим садкам, школам і вишам рекомендували призупинити роботу до 6 березня з метою економії газу.

2 березня в Україні запровадили тимчасове обмеження на споживання газу для компаній. Міненерговугілля очікує відновлення планового газопостачання після 5-6 березня.

1 березня Нафтогаз пропонував ввести обмеження на споживання газу 3-4 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Газові мільярди: чи закінчився двобій Нафтогазу та Газпрому.

Напередодні, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу до Газпрому за позовом на транзит газу на суму 4,673 мільярда доларів США.  Таким чином, за результатами двох арбітражів між компаніями на поставку і транзит газу Газпром повинен доплатити НАК $2,56 мільярди.

Після цього Газпром повернув Нафтогазу предплату за газ і відмовився постачати його з 1 березня.

Нафтогаз з кінця 2015 року не постачав газ з Росії. Згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу Україна зобов'язана відновити постачання мінімальних обсягів газу з Росії відповідно до положення контракту «бери або плати».

Поділитись: