У 2017 році лінію розмежування на Донбасі перетнуло близько 11, 5 млн осіб.

У 2017 році лінію розмежування на Донбасі перетнуло близько 11, 5 млн осіб.

Про це на брифінгу у Києві сказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

«Взагалі за 2017 рік близько 11,5 мільйона наших громадян перетнули лінію зіткнення на території Донецької та Луганської областей», — повідомив він.

Тука також розповів про створення чотирьох центрів надання правової допомоги поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

«Є чотири мобільні групи, які працюють на КПВВ з фахівцями-юристами, для того, щоб люди, які мешкають на неконтрольованих територіях, мали можливість отримання юридично-правової допомоги», — сказав Тука.

Він пояснив, що мобільні групи розташовані на КПВВ, аби мешканці окупованої території могли отримати послуги безпосередньо поблизу лінії зіткнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон про окуповані території: Що зміниться для мешканців Донбасу.

18 січня Рада у першому читанні підтримала закон №7163 про деокупацію

Законом передбачається, що Україна визнаватиме лише два документи, які видаються на окупованій території. Також передбачено повернення грошей за втрачене житло без судового збору.

Однак парламент не підтримав поправки про право СБУ прослуховувати телефони та перевіряти облікові записи користувачів без рішення суду та про розрив дипвідносин з Росією.

МЗС Росії назвало закон про реінтеграцію Донбасу «підготовкою до нової війни».

«Опоблок» зареєстрував постанову, яка блокує закон про реінтеграцію Донбасу до наступного пленарного засідання, 6 лютого.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile