Світ

Манафорту висунуть сім нових звинувачень у вересні — журналістка

22 серпня, 2018 21:34
Світ/Манафорту висунуть сім нових звинувачень у вересні — журналістка
Зберегти
Вигляд
У вересні 2018 року у США розпочнеться наступний процес у справі колишнього політтехнолога Дональда Трампа — Пола Манафорта. На наступному етапі Манафорту висуватимуть 7 звинувачень.

У вересні 2018 року у США розпочнеться наступний процес у справі колишнього політтехнолога Дональда Трампа — Пола Манафорта. На наступному етапі Манафорту висуватимуть 7 звинувачень.

Про це в ефірі Громадського повідомила Тетяна Ворожко, журналістка української служби «Голосу Америки».

«Вже 17 вересня розпочнеться інший процес у справі «США проти Манафорта», там буде сім звинувачень, це зовсім інші звинувачення, вони стосуються того, що він [був] не зареєструвався як лобіст,який працює на іноземні інтереси, надавав неправдиві свідчення, тиснув на свідків, а також у відмиванні грошей… тобто справа Манафорта буде тривати», — сказала журналістка.

Також Ворожко зазначила, що за мірками американського правосуддя, перший судовий процес щодо Манафорта завершився досить швидко: він тривав три тижні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винен: Що потрібно знати про суд над Полом Манафортом

Нагадаємо, ввечері 21 серпня суд присяжних у американському місті Александрія, штат Вірджинія, визнав Пола Манафорта винним за 8 пунктами звинувачення із 18.

Нагадаємо, під час судового засідання, захист  Манафорта  відмовився викликати свідків, бо боявся, що прокуратура отримає компрометуючу інформацію під час перехресного допиту.

Сам Манафорт не скористався можливістю виступити, бо також боявся запитань від сторони обвинувачення.

Інша справа щодо Манафота буде розглядатись у суді Вашингтона у вересні 2018 року.

Раніше повідомлялось, що сторона обвинувачення завершила допит свідків у справі Манафорта. Відтак, упродовж 10 днів 27 свідків дали свідчення щодо ймовірних злочинів Манафорта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну причетність Манафорта до розстрілів на Майдані

Пола Манафорта звинувачували за 18 пунктами. Більшість із них пов'язані з фінансовими махінаціями, зокрема йдеться про корупцію, відмивання грошей через іноземні рахунки, ухиляння від сплати податків, незареєстровану роботу на іноземні уряди тощо.

У фокусі справи, за якою його вперше почали судити, — це робота Манафорта на українських політиків з 2005-го по 2014 рік. Тоді він консультував «Партію регіонів» та Віктора Януковича, а також співпрацював із українськими олігархами — Рінатом Ахметовим, Сергієм Льовочкіним та іншими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Перший суд над Манафортом: українські олігархи та розкішне життя

Пов`язані новини