Прокурори завершили допит свідків у справі Манафорта
Сторона обвинувачення завершила допит свідків у справі екс—голови передвиборчої кампанії президента США Дональда Трампа та екс—радника Віктора Януковича Пола Манафорта.
Сторона обвинувачення завершила допит свідків у справі екс-голови передвиборчої кампанії президента США Дональда Трампа та екс-радника Віктора Януковича Пола Манафорта.
Про це повідомляє CNN із посиланням на прокурора Грега Андреса.
Він розповів, що упродовж 10 днів 27 свідків дали свідчення про ймовірне приховування зароблених на політичних консультаціях в Україні мільйонів доларів задля ухилення від сплати податків дали. Після цього прокурори оголосили про закінчення допиту.
14 серпня сторона захисту Манафорта має визначитися, чи викликатиме до суду свідків зі свого боку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший суд над Манафортом: українські олігархи та розкішне життя
Наприкінці липня спецпрокурор США Мюллер заявив, що Манафорт заробив понад 60 млн доларів в Україні.
Раніше слідчі спеціального прокурора США Роберта Мюллера надали близько 300 документів у справі екс-голови виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта, які розкривають деталі його співпрації з екс-президентом України Віктором Януковичем, «Партією регіонів» та «Опозиційним блоком».
15 червня суд у Вашингтоні ухвалив рішення про взяття під варту екс-радника передвиборної кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта. Суддя ухвалив таке рішення після того, як адвокати спецпрокурора Мюллера, який розслідує також втручання РФ у вибори США, повідомили, що Манафорт намагався втрутитися у справи свідків. Манафорта у США звинувачують у відмиванні грошей, ухиленні від сплати податків і шахрайстві.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Манафорт здійснив з десяток поїздок до України після Майдану» — інтерв'ю Громадського з американським публіцистом Франком Фоером.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Манафорт здійснив з десяток поїздок до України після Майдану» — інтерв'ю Громадського з американським публіцистом Франком Фоером.
Спецпрокурор США Мюллер оприлюднив список із 500 речових доказів у справі Манафорта.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Арешт Манафорта у США: що нового відомо про справу?
30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. Пізніше їх взяли під домашній арешт.
Екс-політтехнологу Манафорту загрожує 305 років ув'язнення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Манафорт: 10 нових фактів про головного політтехнолога Януковича
Манафорта звинувачують у тому, що він отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Російське розслідування» в США: арешт Манафорта й брехня ФБРівцям
1 березня Манафорт заявив, що не визнає провини у справі втручання РФ у вибори США. Він оскаржив свій домашній арешт, але суд його апеляцію не задовольнив. Пізніше його звільнили з-під арешту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.
- Поділитися: