Державна податкова служба України спростувала заяву голови Офісу великих платників податків Євгена Бамбізова про податкові претензії низці великих компаній, зокрема «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Відповідне спростування з’явилося на сайті Державної податкової служби.

Зокрема, у ДПС повідомляють, що пан Бамбізов був керівником Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, однак у податковій службі Офіс великих платників податків очолює Олексій Деревянко.

«З приводу висловлювань Євгена Бамбізова журналістам щодо ніби-то податкових донарахувань та накладення штрафних санкцій на низку підприємств, Державна податкова служба інформує, що вказані питання не входять до сфери повноважень Є. Бамбізова. На цей час податкові перевірки щодо цих підприємств не завершені, жодних рішень не прийнято», — повідомили у ДПС.

Нагадаємо, що 4 вересня Євген Бамбізов повідомив про те, що компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг» донарахували 9 мільярдів гривень податків.

3 вересня на «АрселорМіттал Кривий Ріг» знову прийшли працівники СБУ з перевіркою у справі про «екоцид». Перевірку почали попри те, що у серпні компанія дійшла згоди з Офісом президента про збільшення обсягів фінансування захисту довкілля.

Нагадаємо, нещодавно відбувся гучний скандал щодо втручання СБУ у роботу найбільшого металургійного підприємства України — «АрселорМіттал Кривий Ріг». Зокрема, СБУ порушила проти компанії кримінальну справу за статтею «Екоцид» та наклала арешт на майно, чим заморозила інвестиції на 150 мільйонів доларів. Під час брифінгу в СБУ пояснили, що підозрюють керівництво «АрселормМіттал» у «недбалому ставленні до інвестицій».

8 серпня в «АрселорМіттал» повідомили, що дійшли згоди з Офісом президента та погодилися збільшити інвестиції у покращення екологічної ситуації у Кривому Розі. Натомість СБУ має зняти арешт з майна компанії.

Поділитись: