У Федеральній службі виконання покарань Росії стверджують, що стан здоров’я українського політв’язня Олександра Кольченка «задовільний»

У Федеральній службі виконання покарань Росії стверджують, що стан здоров’я українського політв’язня Олександра Кольченка «задовільний».

Про це повідомляє прес-служба головного управління ФСВП у Челябінській області.

«Стан здоров’я засудженого Олександра Кольченка задовільний. Стаціонарного лікування він не потребує», — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що після припинення голодування Кольченко пройшов медичний огляд, який не виявив у нього якихось патологічних відхилень.

«Планується його переведення у загін для подальшого відбуття покарання», — розповіла прес-служба.

Раніше правозахисник розповів, що лікарі виводять Кольченка з голодування.

Як повідомлялося, мати Кольченка закликала президента України Петра Порошенка сприяти звільненню українських політв’язнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У кінотеатрі «Жовтень» презентували фільм про політв’язнів Кремля Сенцова та Кольченка.

7 червня Кольченко припинив голодування, яке оголосив 31 травня з вимогою звільнити Олега Сенцова. Громадське опублікувало повний текст листа Кольченка.

Омбудсмен Денісова попросила російську колегу перевірити умови тримання політв’язня Кольченка.

Раніше Кольченко зазначав, що триматиметься, доки вистачить здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Розумію, що Сашко вже в Крим не повернеться» — інтерв'ю з матір'ю Кольченка
 

 

31 травня оголосив голодування Олександр Кольченко, якого судили разом із Сенцовим. Кольченко вимагає звільнення українського режисера. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа Сенцова-Кольченка: як створювали образ «терористів»

Адвокат Кольченка розповів, що політв'язень почуває себе нормально, але дуже схуд.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Вони все ще там»: у Києві вимагали звільнити Сенцова та інших в'язнів Кремля (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Політв'язень Олег Сенцов 14 травня оголосив голодування. Сенцов вимагає звільнити всіх 64 українських політв'язнів на території Росії. 28 травня Сенцов погодився на підтримуючу терапію.

Українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова — до 20 років позбавлення волі. Разом з ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняли, Чирній продовжує сидіти у колонії в Магадані.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Етапом через пів-Землі: історія ув'язнення Сенцова і Кольченка» — документальний фільм Громадського

Зазначимо, у Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Поділитись: